Padėka

Data: 2008 m, rugsėjo 8 d.

Petra ir Gerhard Luttmer aplankė Vilniaus universiteto vaikų ligoninę. Vyriausia gydytoja Dr. Rasa Bagdonienė pristatė jiems jauną mamą ir jos per anksti gimusią dukrą, kuriai grėsė apakimas. Prieš dvi savaites ji buvo operuota „Kinder Sollen Sehen e. V.“ paaukotais prietaisais. Yra daug vilties, jog pavyks issaugoti jos akių šviesą.

- - - - -

2011 m. sausio 21 d.

Brangus pone Gerhard Luttmer,
mes buvome susitikę prieš kelerius metus Santariškių ligoninėje. Mano vardas Asta ir mano dukros vardas yra Margarita. Norėčiau dar kartą padėkoti Jums už tai, kad išgelbėjote mūsų dukters akis. Jeigu operacija nebūtų padaryta, ji liktų akla. Dabar ji gerai mato nešiodama akinius. Ačiū Jums ir Jūsų labdaros organizacijai už tai, kad dovanojate tėvams laimę ir mūsų vaikams sveikatą.

Nuoširdžiausi linkėjimai,
Asta Radzevičienė

- - - - -

Autorius: Dr. Helge Paulmann ,

Merheim Akių klinikos vyriausiasis gydytojas

Data: 1999 m. liepa

Nuoširdžiai dėkojame už pediatrinę - oftalmologinę įrangą mūsų bandomajam projektui Merheim ligoninėje, skirtam prieš laiką gimusių vaikų paramai.

- - - - -

Autorė: Olga Zimanaitė,

Vilniaus universiteto klinikos administracijos direktorė

Data: 2000 m. spalio 26 d.

Brangūs pone Luttmer ir ponia Herold, mes norėtume padėkoti Jums ir visiems Jūsų labdaros organizacijos „Kinder Sollen Sehen e.V.“ nariams ir draugams už mūsų ligoninės aprūpinimą puikia ir pajėgia klasikine plyšine firmos Zeiss lempa, dviem netiesioginiais Bon Optic oftalmoskopais ir firmos Teller kortelėmis iš JAV kūdikių regėjimo aštrumo tyrimui. Šie oftalmologiniai prietaisai labai padės mūsų darbui diagnostikos ir terapijos srityje. Jie atneš naudos daugeliui vaikų ir kūdikių. Galite būti tikri, kad jie ir jų šeimos visada bus dėkingi Kinder Sollen sehen e.V.

- - - - -

Autorė: G. Dolzenko, MD

Vilniaus universiteto vaikų ligoninės direktorė

Data: 2003 m. gruodžio 15 d.

Mūsų darbuotojų ir mūsų pacientų tėvų vardu mes norėtume išreikšti savo padėką organizacijai “Kinder Sollen Sehen“ ir asmeniškai Dr. Gerhard Luttmer už dvi vertingas dovanas mūsų sergantiems naujagimiams. Jūs tikrai žymiai pagerinote šių labiausiai pažeidžiamų pacientų priežiūros kokybę.

- - - - -

Autorė: Teresa Aidukienė, Lietuvos Respublikos švietimo ministrė,

Data: 2004 m.sausio 2 d.

Gerbiamas pone Luttmer, mes nuoširdžiai sužavėti tuo, ką Jūs asmeniškai ir Jūsų organizacija padarėte mūsų vaikų labui. Lai Jūsų širdis visada išliks šilta ir atvira.

- - - - -

Autorė: mokyklos bendruomenės direktorė

Data: 2005 m. gegužės 11 d.

Brangus pone Luttmer! Mokyklos bendruomenė dėkoja Jums už Jūsų gerumą ir Jūsų paramą: žaidimus, kauliukus, rutulius - už turiningas ir įdomias laisvalaikio ir mokymosi priemones. Tai yra labai aktualu ir naudinga mūsų vaikams. Jūsų dosnumo dėka mūsų mokiniai galės plėtoti savo įgūdžius, geriau pažinti save ir aplinką ir turės galimybę pasiruošti tikriems mokslams ... Su nuoširdžiausiais linkėjimais,

- - - - -

Autorius: Dr. N. Schrage, vyriausiasis Kelno akių klinikos gydytojas

Data: 2008 m. gruodžio10 d.

Brangus pone Luttmer, jokiu būdu nenorėčiau pamiršti padėkoti Jums vaikų ligoninės vardu už Jūsų dosnią paramą (RET-Cam120- kamerą).

- - - - -

Autorė: Olga Zimanaitė,

Vilniaus universiteto klinikos administracijos direktorė

Data: 2011 m. liepos 4 d.

Mielas Gerhardai, mes esame ypatingai dėkingi už Jūsų nuolatinę paramą mūsų ligoninei. Visos aukos bus labai naudingos tiek gydytojams, tiek jų mažiesiems pacientams. Dar kartą ačiū už viską! Pagarbiai, direktorė Olga Zimanaitė.

- - - - -

Gisela von Rom,

Vokietijos ambasada Lietuvoje

Data: 2003 m. gruodžio 12 d.

Gerbiamas Dr. Luttmer, man labai malonu buvo Jus matyti Vilniaus aklųjų mokykloje, brailio rašto mašinų įrengimo naujose mokymo patalpose, ceremonijoje. Tai tiesiog fantastiška, kiek gero Jūs ir Jūsų organizacija iki šiol esate padarę Lietuvai. Žmonės yra labai dėkingi, bet kokia pagalba yra labai reikalinga. Nuostabios vaikų dainelės apie dangų ir saulę, sudainuotos vaikų, kurie yra nuo pat gimimo akli, labai mane sujaudino ir įgavo naują, graudžią prasmę. Kaip paaiškinti aklam vaikui, koks didelis ir platus yra dangus, kokia ryški yra saulė ir kokia įvairi ir kintanti yra debesų forma? Linkiu Jums ir toliau stiprybės ir sėkmės Jūsų organizacijai “Kinder sollen sehen“ ir atsisveikinu su geriausiais linkėjimais, taikių ir harmoningų Kalėdų, Jūsų Gila von Rom.

- - - - -

Autorė: Angelė Daujotienė, vyriausia vadovė

Aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras

Data: 2003 m. spalio 6 d.

Brangus pone Luttmer, mes labai džiaugiamės mūsų naujai renovuota vokiečių kalbos patalpa , kuri dabar yra gražiausia visoje mūsų mokykloje bei gražiais naujais baldais, ypatingai naujomis Brailio rašto mašinėlėmis. Tokių mes dar niekada neturėjome. Mes tikimės, kad Jūs ilgai išliksite su mumis.

Dr. Gerhard ir Petra Luttmer,
Asta su Margarita.

Margarita.

 

 
Copyright © 2012 www.kindersollensehen.de